Menü Kapat

*Sahnelerden

*Konserlerden

*Kitap Gönderileri

*Sinemalardan

Nedir?

Bilmeniz Gerekenler

 1. Sadece üniversite öğrencilerine yönelik bir programdır ve üniversite öğrencilerinin tamamını kapsamaktadır. ( Açık Öğretim, Ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Örgün Öğretim, İkinci Öğretim )
 2. ÜniKumbaravan üyeliği, tüm üniversitelerimizde yer alan öğrenciler için tek tip olması için E-Devlet uygulamasından; güncel tarihli ve aktif öğrenci olarak belirtilmesiyle koşuluyla kabul edilmektedir.
 3. Kazanmak için, aşağıda yer alan etkinliklerin tanıtımına katkıda bulunmak amacıyla sosyal medya hesaplarınızda paylaştıktan sonra etkinlik ile ilgili “Yorum”  yapmanız yeterlidir. Tamamen rastlantısal olarak, daha önce hiç etkinliğe katılmamış öğrencilere öncelik verilerek seçilmektedir. Sosyal medya paylaşımınız, kültür sanat kurumlarının ürün ve hizmetlerinin tanıtımına destek olmak için uygulanmaktadır, eğer bir kültür sanat kurumu etkinliğine katılmak istiyor ya da bir kitap okumak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir, kazanmak için beklemenize gerek yoktur, ÜniKumbaravan çekiliş, kura ve benzeri bir uygulama olmaksızın seyirci hazırlama, yetiştirme ve geliştirme programıdır.
 4. Duyurularımızda belirtilen çift bilet, sadece üniversite öğrencilerinin, üniversite öğrencileri arkadaşlarıyla kullanımı içindir. Üniversite öğrencisi olmayan bireylerin kullanmasına imkan sağlanamamaktadır.
 5. Kazanan öğrencilere DM atılarak bilgi verilmekte, kazanan öğrenciler biletlerini kullanmadıklarında, #DevredenBilet olarak tekrar duyurulmaktadır. Katılmak isteyen ilk öğrenciye bilet ya da biletlerde verilmekte ve #DevredenBilet duyurusu da silinmektedir.
 6. Kazanan kişinin bir saat içinde iletişime geçmemesi durumunda yeniden kazanan belirlenecektir.
 7.  Kazanılan Bilet & Kitap üçüncü kişilere bizim aracılığımızla devredilecek kişi öğrenci ise devredilebilir.
 8.  Kazanan kişi e-devletten aldığı güncel öğrenci belgesiyle, kültür sanat kurumuna ait biletini etkinliğin gişesinden almalıdır.
 9.  Kazanılan Bilet & Kitap, kazanan kişi tarafından satışı yapılması doğrultusunda ÜniKumbaravan’ın maddi ve manevi hiç bir şekilde sorumluluğu olmamakla birlikte, etkinlik sahibi yasal haklarını ve tazminini ilgili kişiden talep etmekte özgürdür.
 10.  Kazanılan Bilet & Kitap yeniden çekiliş ve benzeri ilanlar ile tekrar yayınlanamaz, kura vb uygulamalara konu olamaz.
 11.  Kitap kurasını kazanan arkadaşlarımız için, şuan kargo sponsorumuz olmaması nedeniyle PTT kitap gönderimi  3 Lira kampanyasından yararlanmaktayız. Kitap adetleri fazla olduğundan dolayı karşı ödemeli olarak gönderebiliyoruz.